חיפוש
  • Maayan Priluk

Heatbox- לא מה שחשבתם על לאנצ' בוקס

עודכן ב: מרץ 20

בעשורים האחרונים שמענו רבות אודות ההשפעות השליליות של חימום אוכל במיקרוגל. אז נכון, חלקן הוכחו כלא נכונות, והתוודענו לגלות שמכשיר המיקרוגל הרבה יותר ידידותי בריאותית ממה שהתרגלנו לחשוב עליו. אמנם, זה עדין לא מונע מאיתנו להציג את האלטרנטיבה המעוצבת והחכמה המכונה "Heatbox".


ה-"Heatbox", הינה קופסת אוכל, או בשמה הידוע "לאנצ' בוקס", אשר מחממת את האוכל שנמצא בתוכה באמצעות מערכת של אידוי. כפי שניתן לראות בתמונות המצורפות, הקופסה מורכבת מארבעה חלקים- כלי הקיבול המחמם, כלי הקיבול לאוכל, מכסה לאוכל, ומכסה במבוק המונע דליפות של האוכל ואטום לחלוטין. את הקופסה יש להטעין טרם השימוש באמצעות כבל USB, וברגע שחשקה נפשכם באוכל, יש להוסיף לכלי הקיבול המחמם מים, וללחוץ על הכפתור בצד הקופסה. מרגע הלחיצה יתחיל תהליך של אידוי המים, שיחמם את כלי הקיבול של האוכל, פעולה אשר לוקחת בין 8 ל-12 דקות. כשהסוללה מלאה ניתן להשתמש בה כשלוש פעמים ללא טעינה נוספת.


קופסת האוכל החכמה מפורסמת כיום ב"קיקסטארטר", פלטפורמה המעניקה במה לפרויקטים מתחום הטכנולוגיה ומאפשרת גיוס כספים לטובת פיתוח וייצור בעזרת הציבור. אם הכל ילך כשורה, נוכל להזמין את הקופסה הנחשקת לישראל ביולי 20 ב-119 פאונד כולל משלוח!


קופסת האוכל החדש, מגייסת בימים אלו בקייקסטארטר


25 צפיות
  • Facebook
  • Instagram

שווה לעקוב אחרינו, אנחנו מפתיעים כל הזמן...

©2019 Dinner from the Future.